21.05.2024.
117.1131
107.829

GDE JE LOPTA?

Sergej driblao kao na igrici, a onda isključen zbog oštrog starta – Mitar u neverici (VIDEO)

30.04.2024. 22:06
Crveni karton za Sergeja Milinković-Savića
Crveni karton za Sergeja Milinković-Savića / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Al Nassr Zone

Sergej Milinković-Savić je bio centralna figura polufinalnog meča Kupa kralja u Saudijskoj Arabiji između Al Hilala i Al Itihada.

Reprezentativac Srbije je prvo kao u video igrici predriblao fudbalere Al Itihada i u nastavku akcije je Al Hilal poveo golom Majkla u 25. minutu.

Međutim, Milinković-Savić je posle oštrog starta i gledanja VAR-a isključen u 42 minutu na zaprepašćenje Aleksandra Mitrovića koji se vratio na teren posle pauze od mesec dana zbog povrede.

Napadač Al Hilala je dobio i žuti karton zbog nesportskog ponašanja u 13. minutu sudijske nadoknade prvog dela igre koji je obilovao uzbuđenjima.

Al Itihad je uspeo da izjednači sredinom drugog poluvremena pogotkom Hamdalaha.

Međutim, Abdulhamid je sa igračem manje doneo prednost Al Hilalu u 82. minutu i postavio konačan rezultat 2:1 (1:0). Al Hilal će se za trofej boriti protiv pobednika duela Al Nasr - Al Halej.