JSL: Ćurani se šepurili na "Karađorđu"

14.03.2015. 15:58 19:46
Luka Luković i Dušan Martinović
Luka Luković i Dušan Martinović / Izvor: Tanjug

Jagodina sa ubedljivih 4:1 savladala Vojvodinu u Novom Sadu. Mladost do boda u završnici.

Fudbaleri Vojvodine pretrpeli su i drugi uzastopni poraz u Jelen Superligi. U 19. kolu Novosađani su na svom stadionu izgubili od Jagodine sa ubedljivih 4:1. To znači da im je u poslednje dve utakmice gol razlika 1:7. Jagodinci su dočekali pobedu posle dva uzastopna poraza. Od samog početka su gosti zaigrali mnogo bolje i posle prvih 45 minuta je bilo 3:1. Do kraja je Martinović u 67. minutu postavio konačan rezultat.

Najsrećniji su fudbaleri Mladosti koji su osvojili bod u Kruševcu i to u finišu meča. Konačnih 1:1 je postavio Pavlov u 88. minutu. Kragujevački Radnički je u prva četiri kola prolećnog dela prvenstva ostvario samo jednu pobedu i ubedljivo je poslednja ekipa sa samo 11 bodova. Radničkom sada predstoji žestoka borba za opstanak, a danas su u Čačku izgubili od Borca 2:0.