KATASTROFA: Partizan se opet okliznuo, iako je vodio sa 2:0 (VIDEO)

14.10.2015. 18:59
Alen Stevanović, stralac prvog gola
Alen Stevanović, stralac prvog gola / Izvor: Foto: partizanfk.rs

Golovima Stevanovića i Božinova crno-beli vodili sa 2:0, ali je Miloš Stojanović golovima u 57. i 72. minutu doneo izjednačenje i veliku radost domaćinu.

Fudbaleri Partizana ponovo nisu zabeležili pobedu i u Surdulici su igrali 2:2 sa domaćim Radnikom. Krenuli su šampioni silovito i u svojoj prv oj, istorijskoj utakmici na jugu Srbije več u 7. minutu preko Stevanovića poveli sa 1:0. Sjajno je po desnoj strani prošao Grbić, pogodio u glavu Stevanovića, a ovaj se poklonio i zatresao mrežću golmana Ristića.

U 33. minutu bilo je već 2:0 za Partizan. Opet je asistent bio Grbović i već tad je izgledalo da će crno-beli zabeležiti ubedljivu pobedu. Junak utakmice bio je dvostruki strelac Miloš Stojanović.

Radnik je krenuo silovito drugo poluvreme i u 57. minutu smanjio vođstvo crno-belih na 2:1. Posle prilično jalove inicijative plavih, usledila je brza kontra i pas Filipa Stojanovića u prostor za Miloša Stankovića koji je utrčao iza leđa  Lazara Ćirkovića i Miloša Ostojića i rutinski savladao Živka Živkovića.

Posle loše odigranog duplog pasa  Darka Brašanca i Stefana Babovića na ivici kaznenog prostora Radnika,  Filip Stojanović je uzeo loptu i poslao fantastičan pas za Ovusua, koji je na polovini terena pobegao čuvarima i kaznio istrčavanje Živkovića pasom na bok, odakle je Stanković ponovo pogodio mrežu...

STRELCI: Stevanović u 8, Božinov u 33. minutu za Partizan  - Stanković u 57 i 72. minutu za Radnik.

RADNIK: Ristić – Marković, Krstić, Gojković, Milovanović – Ćulum (od 78. minuta Baranin), Putinčanin, F. Stojanović – Ovusu, S. Stojanović, ( od 45. minuta Pejčić) Stanković.
PARTIZAN: Ž. Živković – Vulićević, Ostojić, Ćirković, Subić – Jevtović, Brašanac, Babović – Grbić (Ninković), Stevanović (Trujić) – Božinov.