Partizan gubio od Ciriha, pa izvukao remi

27.01.2015. 16:27
Partizan - Cirih
Partizan - Cirih / Izvor: Foto: partizan.rs

U drugoj prijateljskoj utakmici u Beleku crno-beli odigrali 2:2 protiv švajcarske ekipe.

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno protiv Ciriha 2:2 (1:2) u drugoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Beleku. Malo je nedostajalo da, posle poraza od moskovskog Dianama, crno-beli pretrpe još jedan poraz. Vodila je švajcarska ekipa na poluvremenu 2:1, ali je u 48. minutu Kojić sa penala obezbedio remi.

Poveo je Cirih preko Sadikua iz jedanaesterca u četvrtom minutu, a na 2:0 je povećao Ćirković autogolom u desetom. Nikola Ninković je smanjio u 30. minutu, a Kojić je na početku drugog poluvremena postavio konačan rezultat.

Za Partizan su igrali: Lukač (od 46. minuta Kljajić), Pauljević, Petrović (od 46. Volkov), B. Ilić, Ćirković (od 80. Stevanović), Drinčić (od 69. I. Petrović), Brašanac (od 69. Marković), Babović (od 46. Živković), Ninković (od 64. Marinković), Škuletić (od 46. Kojić), Lazović (od 64. Grbić).