PONOVO UBEDLJIVI: Katai tri puta za Zvezdinu "SEDMICU" (FOTO)

26.06.2016. 19:39
Aleksandar Katai
Aleksandar Katai / Izvor: Foto: crvenazvezdafk.com

Na pripreme u Sloveniju, crveno-beli odlaze u ponedeljak.

Fudbaleri Crvene zvezde bili su ubedljivi u prijateljskoj utakmici, u Starčevu. Ekipa Miodraga Božovića je u poslednjem test meču pre odlaska na pripreme u Sloveniju pobedila tamošnji Borac sa 7:0. Golove za prvaka Srbije dali su Aleksandar Katai (tri), Andrija Luković, Vladimir Jovović, Ugo Vijeira i Srđan Plavšić.

Podsetimo, pre nekoliko dana Zvezda je bila ubedljiva i protiv Hajduka iz Beške (10:1, a o tome više pročitajte OVDE).

Na proslavi 90 godina postojanja Borca, Božović je izveo sledeću postavu: Kahriman, Cvetković, Rendulić, Fibel, Ibanjez, Donald, Le Talek, An. Luković, Katai, Srnić, Sikimić. Već u trećem minutu, novajlija Andrija Luković (više pročitajte OVDE) je postigao gol, a zatim su usledila tri gola Kataija, u 20, 23. i 33. minutu.

PREDOMISLIO SE: Rezervisao je kartu i dolazi u ZVEZDU!

ON JE VEĆ PRODUŽIO UGOVOR: Božović poslao VEOMA VAŽNU poruku navijačima (VIDEO)

Na početku drugog poluvremena, Božović je "promešao karte" i šansu dao sledećoj postavi: Manojlović, Parker, Rendulić, Adam, Milošević, Ristić, Babunski, Plavšić, Jovović, Orlandić, Vijeira.

Na samom početku nastavka meča, mrežu Borca je pogodio Jovović, a u strelce se u 75. minutu upisao i Vijeira. Samo pet minuta kasnije, strelac je bio i Plavšić. To je ujedno bio i konačan rezultat.

PAO DOGOVOR: Zvezda rešila VAŽNO PITANJE u igračkom kadru pred završni deo priprema (FOTO)