11.03.2023. 16:59
FK Real Madrid
FK Real Madrid / Izvor: Profimedia

Pao i Espanjol...

Fudbaleri Real Madrida posle preokreta slavili su protiv Espanjola sa 3:1 na Santjago Bernabeu, time su prekinuli seriju od dva remija.

HITAN SASTANAK U REALU: Nakon optužbi za KORUPCIJU u Barsi, reagovali i u Madridu!

PROBLEM JE GLAVA: Duljaj o Grobarima - "Pozvao sam na regrutaciju i mobilizaciju"

HOĆETE DA RADITE KAO OSOBLJE KRISTIJANA RONALDA? Isplati se, ali morate da potpišete UGOVOR O SMRTI

Posle samo osam minuta igre ekipa iz Barselone je šokirala sve navijače na stadionu Reala, strelac za ekipu Espanjola je bio Hoselu

Nakon vođstva gostujuće ekipe, usledila je inicijativa Reala, koji je na ovom meču bio bez Karima Benzeme, za kojeg je veliko pitanje hoće li igrati i na revanš utakmici osmine finala Lige šampiona protiv Liverpula.

Vođstvo Espanjola je trajalo do 22. minuta kada je Vinisijus Žunior prodorom po levoj strani probio odbranu gostiju i svojim preciznim udarcem loptu poslao u donji levi ugao gola Pačeka.

Totalni preokret je usledio u 39. minutu kada je posle kornera na drugoj stativi sam bio Eder Militao koji nije imao problem da loptu pošalje u mrežu.

Konačan rezultat je u 93. minutu postavio Markos Asensio, posle sjajne asistencije Naća.

Real je posle ove pobede stigao do 56. boda, što je šest bodova manje od prvoplasirane Barselone uz utakmicu više, Espanjol ostao na 27 bodova.

U sledećem kolu, Madriđani će gostovati na Kamp Nou, gde će igrati novi El Klasiko protiv Barselone, na drugoj strani Espanjol će dočekati Seltu.