ОСВЕТА: Погледајте како је Мачван "намештао кичму" Јаки Блажичу! (ВИДЕО)

16.04.2015. 09:59
Milan Mačvan
Милан Мачван / Извор: МН Press

Кошаркаш црно-белих "одговорио" на потез словеначког репрезентативца из првог сусрета.

Црвена звезда и Партизан водили су велику борбу у другом сусрету полуфинала плеј-офа АБА лиге (више о томе прочитајте ОВДЕ), а о томе сведочи и потез Милана Мачвана, који је на крајње неспортски начин зауставио Јаку Блажича приликом покушаја закуцавања у трећој четвртини при резултату 49:38 за црно-беле. Судије су овај потез окарактерисале као неспортску личну грешку.

Нема сумње да је Мачванов потез био својеврсна освета Звездином беку за ударац у око Николе Милутинова у првом дуелу љутих ривала (више о томе прочитајте ОВДЕ). Мачванову личну грешку можете да погледате на 55:01 минута снимка на видео клипу.

Надамо се да оваквих сцена неће бити у наставку полуфиналне серије и да ће се све завршити у духу фер-плеја, који је генерално био на високом нивоу у прве две утакмице. Па нека победи бољи...