Дијаз срушио Бразил, његов отац пао у транс на трибинама! Велики преокрет Колумбије (ВИДЕО)

17.11.2023. 09:23
Dijaz
Дијаз / Извор: Фото: Twitter printscreen/Eoghan/ 𝐂𝐇𝐀𝐑𝐋𝐄𝐒

Два гола фудбалера Ливерпула.

Дуго се није догодило да два највећа тима Јужне Америке изгубе истог дана у квалификацијама. Аргентина је поражена од Уругваја, а Бразил је пао на гостовању Колумбији, 2:1 (0:1).

Лионел Меси запрепастио људе широм света - показао своју НАЈГОРУ СТРАНУ и животињско понашање (ВИДЕО)Mesi

ЦРНОЈ ГОРИ ОСТАЛА САМО НАДА: Португал 9 од 9, Словачка на ЕП, дебакл БиХ у Луксембургу Fudbalska reprezentacija Portugalje

Најмање 12 особа повређено у Софији у сукобима навијача и полицијеBugarska

Најмање 12 особа повређено у Софији у сукобима навијача и полиције

"Селесао" сада има скор од по две победе, једног пораза и ремија, што је далеко од очекиване форме.

Од Колумбије су изгубили иако су на полувремену имали предност коју им је у четвртом минуту донео играч Арсенала, Габријел Мартинели.

У наставку се све променило, а јунак победе Колумбије био је двоструки стрелац, нападач Ливерпула Луис Дијаз.

Играч који је протеклих недеља преживео велику породичнму драму када му је отац био киднапован, још једном је показао класу.

Први гол је постигао у 75. минуту на асистенцију Борхе, а другу четири минута касније.

Камере су забележиле и драматичан моменат како је отац Дијаза прославио голове у сузама.