ГДЕ ЈЕ ЛОПТА?

Сергеј дриблао као на игрици, а онда искључен због оштрог старта – Митар у неверици (ВИДЕО)

30.04.2024. 22:06
Crveni karton za Sergeja Milinković-Savića
Црвени картон за Сергеја Милинковић-Савића / Извор: Фото: Twitter printscreen/Al Nassr Зоне

Сергеј Милинковић-Савић је био централна фигура полуфиналног меча Купа краља у Саудијској Арабији између Ал Хилала и Ал Итихада.

Репрезентативац Србије је прво као у видео игрици предриблао фудбалере Ал Итихада и у наставку акције је Ал Хилал повео голом Мајкла у 25. минуту.

Међутим, Милинковић-Савић је после оштрог старта и гледања ВАР-а искључен у 42 минуту на запрепашћење Александра Митровића који се вратио на терен после паузе од месец дана због повреде.

Нападач Ал Хилала је добио и жути картон због неспортског понашања у 13. минуту судијске надокнаде првог дела игре који је обиловао узбуђењима.

Ал Итихад је успео да изједначи средином другог полувремена поготком Хамдалаха.

Међутим, Абдулхамид је са играчем мање донео предност Ал Хилалу у 82. минуту и поставио коначан резултат 2:1 (1:0). Ал Хилал ће се за трофеј борити против победника дуела Ал Наср - Ал Халеј.