Omladinci Srbije poraženi od Španije

16.04.2014. 18:36
Predrag Rajković / Izvor: Facebook
Izabranici Veljka Paunovića pretrpeli su ubedljiv poraz od vršnjaka iz zemlje aktuelnog svetskog i evropskog šampiona.

U prelepom ambijentu na stadionu u Daimielu, pred oko 2000 gledalaca omladinska reprezentacija Srbije pretrpela je visok poraz od vršnjaka iz Španije. Veliki broj neiskorišćenih šansi, koštao je poraza izabranike Veljka Paunovića. Svega pet minuta bilo je potrebno odličnim Špancima da stignu do nedostižnih 3:0. Prvo je mrežu Rajkovića zatresao njegov saigrač Stevanović u 42. minutu, da bi samo tri minuta kasnije prednost Španije duplirao Bustos. Svoju dobru igru domaćin je krunisao pogotkom na startu drugog poluvremena, kada je put do Rajkovićeve mreže pronašao Munjoz. Isti igrač je svojim drugim pogotkom u 68. minutu postavio konačan rezultat susreta.

Na meč sa jednom od najboljih svetskih selekcija u ovom uzrastu Srbija je nastupala u sledećem sastavu: Rajković (od 82. V. Milinović Savić), Vico (od 82. Maraš), Milošević (od 72. Bogosavac), Babić, Stevanović, S. Milinković Savić (od 72. Čudić), Veljković (od 82. Pankov), Simić, Ilić (od 46. Andrić), Mandić (od 72. Plavšić), Spremo (od 58. Jokić).