TRILER NA APTON PARKU: Incidenti, preokreti i velika pobeda ČEKIĆARA (VIDEO)

10.05.2016. 23:35
FK Vest Hem / Izvor: Reuters
Vest Hem udaljio Mančester junajted od Lige šampiona.

U poslednjoj utakmici odigranoj na čuvenom „Apton Parku“ fudbaleri Vest Hema su u pravom trileru savladali Mančester junajted sa 3:2 (1:0) . Meč u Londonu prethodili su veliki incidenti, jer su navijači Čekićara kamenovali i gađali flašama autobus sa igračima Crvenih đavola.

LETELE FLAŠE I KAMENICE: Huligani Vest Hema napali igrače Mančestera! (FOTO+VIDEO)

Utakmica u Londonu kasnila je sa početkom više od 45 minuta, ali vredelo je čekati na spektakl koji je usledio. Vest Hem je rešio prvo poluvreme u svoju korist golom Diafre Sakoa, ali je u nastavku Antoan Marsijal golovima u 58. i 71. minut preokrenuo rezultat. Ipak, finiš je pripao Čekićarima koji su preko Antonija i Rida došli do velikoj trijumfa.

Junajted je propustio veliku priliku da pretekne lokalnog rivala Sitija na četvrtoj poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Građani imaju dva boda više od Đavola. U Ligu šampiona čak može i Vest Hem, ali pod uslovom da klubovi iz Mančestera izgube u poslednjem kolu, a oni slave u Stouku. Junajted u nedelju igra na svom terenu protiv Bornmuta, a Siti gostuje Svonsiju.