ANDRIĆ DOMINIRA HRVATSKOM: Srbin postigao prvenac za Dinamo i osamio se na vrhu liste strelaca (VIDEO)

24.02.2019. 19:26
Komnen Andrić / Izvor: MN Press
Posle sjajne jeseni u dresu Intera iz Zaprešića, nastavio je sa sjajnim igrama.

Novi napadač zagrebačkog Dinama Komnen Andrić postigao je prvenac u dresu novog kluba. Modri su u derbiju 22. kola prve lige Hrvatske savladali Osijek sa 3:0, a prvi gol na meču postigao je srpski centarfor.

NE NAZIRE SE KRAJ SERIJI: Neumoljivi Luka Jović ponovo ZATRESAO mrežu, a KOSTIĆ je probušio! (VIDEO)

NEMOJ JA NJEGOV DOSIJE DA OTVORIM: Bivši selektor OŠTRO uzvratio Rambu Petkoviću (FOTO)

Duel prvoplasirane i trećeplasirane ekipe na tabeli hrvatskog šampionata završen je ubedljivom pobedom domaće ekipe na Maksimiru, a Andrić je već u osmom minutu meča postigao prvenac u dresu Dinama. To je srpskom golgeteru 11. gol ove sezone u prvenstvu kojim se osamio na vrhu liste strelaca.

Igrao se 21. minut kada je Nigerijac Ijaji Biliv Atiemven duplirao prednost domaćih, a konačan rezultat je postavio Amir Rahmani na isteku jednog časa igre.

Andrić je u Dinamo stigao zimus iz Intera iz Zaprešića i tako je postao prvi Srbin u ekipi hrvatskog šampiona od raspada Jugoslavije.

Pogledajte kako izgleda Izabel Gular, devojka nemačkog golmana Kevina Trapa.