PETARDOM PREKINUTA SERIJA: Ubedljiv poraz Saletovog Atromitosa

21.01.2024. 19:03
Saša Ilić / Izvor: MN Press
Neprijatno popodne za legendu Partizana.

Fudbaleri Atromitosa, koje sa klupe predvodi srpski trener Saša Ilić, poraženi su na svom terenu od AEK-a (5:0) u okviru 19. kola grčkog šampionata

Razočarao je sve u Zvezdi: Pevao Partizanovu pesmu, nema više mesta u klubu iz Ljutice Bogdana

ŠTA ĆE DELIJE REĆI NA OVO? Igrač pred potpisom za Zvezdu, a idol mu je Partizanovac

SVE JE UTANAČENO: Partizan dogovorio jedno od NAJSKUPLJIH POJAČANJA u istoriji

Ovo je prvi poraz Atromitosa posle serije od 13 mečeva bez neuspeha. Pitanje pobednika je rešeno posle prvih 45 minuta.

Pons je u prvih 15 minuta postigao dva gola i tada je već bilo jasno u kom pravcu ide ovaj meč. Do poluvremena se u strelce upisao još Kaljens u 35. minutu.

Do het-trika Pons je došao u 58. minutu, da bi do kraja bio viđen i pogodak Jonsona u 66. minutu susreta.

Atromitos zauzima osmu poziciju sa 23 boda.