BODOVI NADE ZA PAZARCE: Preokret u Subotici

20.03.2022. 16:03
FK Novi Pazar / Izvor: MN Press
Prvi trijumf u gostima u sezoni.

Fudbaleri Novog Pazara slavili su na gostovanju Spartaku u Subotici (2:1) u 28. kolu Superlige.

"ZVEZDA VRŠI NENORMALAN PRITISAK" Stanojević više neće da ćuti, osuo SILOVITU PALJBU: "Trebalo bi da imamo 4 boda prednosti"

STOJIĆ "NEĆE" DA STAVLJA "SO NA RANU" GROBARIMA: Zvezdan Terzić radi perfektno

SRPSKI FUDBALER - GOL MAŠINA: Jedino je Levandovski ispred njega! Više od gola po meču

Preko potrebna je bila ova pobeda izabranicima Tomislava Sivića. Nisu uspeli da se pomere sa začelja, ali ipak su ostvarili prvi trijumf još od 29. novembra kada je savladan Proleter (2:0)

Nije izgledalo da će do toga doći na početku meča, pošto je do vođstva stigao domaćin u 12. minutu preko Nemanje Nikolića.

Poravnanje Pazarcima je stiglo preko Mujezinovića u 42. minutu.

U nastavku potpuni preokret i prvu pobedu u gostima u ovoj sezoni doneo je Zimonjić u 87. minutu susreta.

Spartak je posle ovog poraza ostao na dvanaestom mestu sa 31 bodom, a Novi Pazar sada na poslednjoj poziciji ima 22 osvojena boda, jedan manje od Metalca na petnaestom mestu.