BOOOOMBA: Katai je uhvatio volej, golman nije mogao ništa (VIDEO)

21.04.2018. 23:18
Aleksandar Katai / Izvor: Foto: Printscreen/Twitter
U toku je 7. kolo MLS.

Aleksandar Katai je postigao fenomenalan gol u MLS utakmici. Ekipa Čikaga gostovala je Njujork Red Bulsima, a nekadašnji igrač Crvene zvezde i Alavesa je u 30. minut maestralno "uhvatio" volej. Golman Luis Robles nije imao šanse, a Čikago Veljka Paunovića je poveo sa 1:0.

HILJADU LAJKOVA PO MINUTU: Matić se oglasio posle velike pobede, navijači Đavola oduševljeni (FOTO)

ZAKUCAO: Markovićeva gočlina ipak nije pomogla (VIDEO)

Odmah posle gola, oglasila se i supruga, Tea. Uz gol je napisala "to je moj muuuuž. Bog otac!".

HEROJ: Srpski golman spasio život protivničkom fudbaleru

Na kraju je bilo 2:1 za goste iz Grada vetrova. Na 2:0, u 69. minutu povećao je drugi Srbin (sa pasošem Mađarske), Nemanja Nikolić sa bele tačke. Konačan rezultat postavio je Bredli Rajt-Filips u 81. minutu.

Na tabeli Istočne konferencije MLS, Njujork Red Bul je šesti sa devet bodova. Na sedmoj poziciji se nalazi Čikago sa sedam poena. Obe ekipe su odigrale po šest mečeva. Na prvom mestu je Njujorsk siti sa 17.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.