RASPAD U POSLEDNJIM MINUTIMA: Paunovićev Reding vodio, na kraju potopljen od lidera (VIDEO)

10.02.2021. 22:22
Paun / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Shakey 2 /MN press
Bolan poraz.

Fudbaleri Brentforda izbili su na prvo mesto Čempionpiša nakon što su u derbiju 24. kola posle preokreta u gostima savladali Reding rezultatom 3:1.

Nikad jači bonus: 30% ti je na računu i pre nego što sastaviš tiket!

PRISTRASNI ŠPANCI: Idealni tim svih vremena sa ČETIRI igrača iz Barse i PET iz Reala

ĐURĐEVIĆ IZABRAN ZA NAJBOLJEG: Ogromno priznanje bivšem fudbaleru Partizana

Brentford je sa 57 bodova na liderskoj poziciji prestigao Norič (55), koji je u poslednja tri meča osvojio samo dva boda, dok je Reding ostao na 48 bodova i trenutno je na deobi četvrtog mesta sa Votfordom.

Ekipa Veljka Paunovića povela je golom Žoao Lukasa u 24. minutu iz jedanaesterca. Portugalcu je to bio 16. pogodak u sezoni i na drugom mestu izjednačio se sa Adamom Armstrongom iz Blekburna.

Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom zahvaljujući golu Džoša Dasilve u 36. minutu.

Dvadesetdvogodišnji engleski vezista je u 86. minutu, petim golom u sezoni, preokrenuo rezultata, a konačnih 1:3 postavio je najbolji strelac Čempionšipa Ajven Touni samo dva minuta kasnije.

Dvadesetčetvorogodišnjem napadaču to je bio 24. pogodak u sezoni.

Reding u sledećem kolu dočekuje Milvol, a Brentford na svom terenu igra sa Barnslijem.