BUNDESLIGA: Kostićeva asistencija, Lajpcig brojao do šest

HIT GODINE: Sve oči su uprte u jednog Nišliju – osvajača GRAND DŽEKPOTA!

ROSONERI PREŽIVELI: Maldini nastavio porodičnu tradiciju, pogodio i Dijaz

PREMIJER LIGA: Brazilac REŠIO sudar šampiona na Etihadu! Vila ŠOKIRALA Old Trafordu (VIDEO)

Lajpcig je na svom terenu ubedljivo savladao Hertu rezultatom 6:0.

Dominirali su Bikovi od početka do kraja utakmice protiv Berlinaca. Golovima Enkunkua u 16, Polsena u 23. i Mukijelea u 45+3. do poluvremena stekli velikih 3:0, ali se ni tu nisu zaustavili.

Nastavili su u visokom tempu i pogocima Forsberga iz penala u 60, ponovo Enkunkua 10 minuta kasnije i Haidare u 77. doslovno demolirali goste.

Lajpcig sa sedam bodova zauzima deveto mesto. Herta je 11. sa šest.

Leverkuzen je savladao Majnc 1:0. Strelac jedinog gola je bio Virc u 62. minutu.

Frankfurt i Keln su remizirali 1:1. Gol za domaće je postigao Bore posle asistencije Kostić, dok je za Keln pogodio Skiri.

Hofenhajm je pobedio Volfsburg 3:1. Strelci za domaće su bili Kramarić, Baugmartner i Kaderabek. Baku je postigao gol za Volfsburg.

Union Berlin je pogotkom Behrensa u 88. minutu slavio u duelu protiv Arminije.