BUNDESLIGA: Menhengladbah za sedam minuta završio posao protiv Ajntrahta (FOTO)

16.05.2020. 21:05
FK Ajntraht Frankfurt / Izvor: Reuters
Filip Kostić starter, Gaćinović ušao sa klupe.

Ajntraht je dočekao u Frankfurtu Borusiju Menhengladbah u poslednjem meču subotnjeg programa i doživeo poraz 3:1 (2:0), otvorivši očajno meč pošto je za sedam minuta primio dva gola.

Najlepša kazino bajka - Piggy Party donosi brdo besplatnih spinova

BARSELONA GA BAŠ ŽELI: Katalonci za ovog igrača nude čak trojicu (FOTO)

UŽASAN PROBLEM ZA LACIO: Njegova povreda možda znači kraj (FOTO)

Borusija je napravila blickrig pošto je već u prvom minutu, tačnije u 37. sekundi Alesan Plea doveo goste u vođstvo preciznim šutem. Već u sedmom minutu je bilo 2:0, a strelac je bio Markus Tiram. Ajntrhat je uspeo da se podigne posle dva brza gola i bude bolji rival, Kostić je iz slobodnog udarca bio blizu, ali je Zomer odlično intervenisao, pa se na poluvreme otišlo sa dva gola prednosti za Borusiju.

Menhengladbah je potvrdio pobedu u 72. minutu kada je uspešno jedanaesterac izveo Bensebaini. Usledilo je potom opuštanje gostiju što je Ajntraht iskoristio i preko Andree Silve smanjio na 3:1 u 81. minutu, što je bio i konačan rezultat meča u kojem je Mijat Gaćinović u igru ušao u 78. minutu, dok je Filip Kostić odigrao svih 90 minuta.

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.

TEK ŠTO JE STIGAO: Nikolić ima veliki problem u Lokomotivi (FOTO)

TRAGEDIJA Ubijen poznati fudbaler! Nožem ga izboli na smrt i ostavili da leži na ulici

DOVIĐENJA MADRIĐANI: Jović obukao dres drugog kluba! (FOTO)