CAR VIJEIRA ZAPALIO JAPAN: Dao tri komada u kupu, a gol za pobedu u 120. minutu je SVETSKO ČUDO (VIDEO)

20.09.2017. 18:35
Slavlje posle gola Uga Vijeire / Izvor: Foto: Twitter Printscreen
Kakva partija bivšeg napadača Crvene zvezde.

Ugo Vijeira je fudbalski japanski car! Napadač Jokohame zaludeo je navijače u „Zemlji izlazećeg sunca“ perfektnom partijom u Carskom kupu.

KUP SRBIJE: Vojvodina sigurna, ispali Radnički, Zemun i Voždovac (FOTO)

ABA SUPERKUP: Cedevitino upozorenje Zvezdi, Zagrepčani ubedljivi protiv FMP-a

Jokohama je slavila sa 3:2 protiv Sanfrećea posle produžetaka, a nekadašnji golgeter Crvene zvezde je postigao sva tri gola za domaćina!

O remek delu u 120. minutu za pobedu Jokohame dugo će se pričati. Portugalac je primio ispucanu loptu golmana usamljen na protivničkoj polovini uz desnu aut-liniju, načinio je nekoliko koraka i onda gotovo iz kornera poslao bombu u bliži ugao iznenađenog čuvara mreže gostiju.

Usledilo je neopisivo slavlje na stadionu „Nipacu Micuzava“.

Vijeira je prethodno uspešno realizovao penal pri vođstvu gostiju od 2:0 u 55. minutu, da bi doneo produžetak Marinosima u 87. minutu.

A, onda je usledilo „svetsko čudo“ u poslednjim sekundama meča u režiji ljubimca navijača Crvene zvezde.