CRNI NIZ TOTENHEMA: Treći poraz Pevaca, Njukasl u seriji pobeda, Liverpul siguran

13.02.2022. 17:39
Antonio Konte / Izvor: Profimedia
Timu Antonija Kontea visi Liga šampiona.

Fudbaleri Totenhem upali su u ozbiljnu krizu kojoj se trenutno ne vidi kraj. Tim menadžera Antonija Kontea protiv Vulvehtemptona doživeo je treći uzastopni poraz (2:0) pa sad sve dalje deluje i pozicije koja vodi u Ligu šampiona.

VLAHOVIĆ PREDVODI SRPSKU KOLONIJU: Orlovi dominiraju širom Evrope, evo koga gledamo danas!

U AJAKSU SU BILI UPOZNATI SA OPTUŽBAMA: Kopljanici ponudili Overmarsu novi ugovor uprkos skandalu

RONALDO ŠTA OVO URADI ČOVEČE! Portugalac pljunuo saigrača posle meča sa Sautemptonom (VIDEO)

Himenez je već u 6. minutu doveo Vulvedrhempton u vođstvo, da bi 12 minuta kasnije već bilo 2:0 za goste posle pogotka Dendonkera. Vulvsi su mogli i sa većom prednošću da odu na poluvreme, ali je Ljoris spasio Pevce katastrofe. U nastavku je ponovo Himenez pretio, konačno je i Totenhem stvorio šansu, ali je Kejna zaustavio Sa, a Vulvsi su ostvarili važnu pobedu.

Dok je Totenhem u seriji od tri poiraza, Njukasl je ostvario treću uzastopnu pobedu i to protiv Aston Vile 1:0. Jedini pogodak postigao je Kirijan Tripije u 35. minutu iz slobodnog udarca. Nažalost , Tripije je zbog povrede morao ranije da završi meč, ali je Njukasl ostvario pobedu i još viđe se udaljio od zone ispadanja. Liverpul je minimalcem savladao Barnli golom koji je u 40. minutu postigao Fabinjo. Prethodno je Barnli mogao da postigne nekoliko golova, ali je prilike Rodrigeza u 28. i Fegorsta u 31. i 36. minutu uspeo da zaustavi Alison. U nastavku nije bilo mnogo uzbuđenja i Liverpul je osvojio nova tri boda.