CRNO-BELI NEUMOLJIVI PRED KELN: Voždovac srušen na krovu za manje od pola sata

09.10.2022. 21:18
FK partizan / Izvor: MN Press
Moglo je i ubedljivije

Fudbaleri partizana savladali su ekipui Voždovca na gostovanju u 14. kolu Mozzart bet Superlige Srbije sa 4:0.

NATHO JE MAĐIONIČAR! Nestvaran pas Izraelca ka Menigu, Partizan ubedljiv na poluvremenu (VIDEO)

PRIJA MU KROV: Dva gola Rikarda protiv Voždovca - Moćan početak Partizana (VIDEO)

Veoma dobro je četa Gordana Petrića počela meč, a mrežu Zmajeva načeo je Rikardo Gomeš već u 9. minutu.

Isti igrač je 14 minuta kasnije posle asistencije Natha duplirao prednost gostiju, i to svojim desetim pogotkom u nacionalnom prvenstvu Srbije ove sezone.

Tu nije bio kraj bravurama Izraelca, koji je zabeležio još jednu asistenciju, ovoga puta još čarobniju, kada je protigrao Kvinsija Meniga, za 3:0 i to posle manje od pola sata igre.

Pregršt šansi kreirala je ekipa Gordana Petrića, u nastavku, ali su se samo nizali promašaji.

Voždovac nije uspevao da pripreti ozbiljnije gostima, a najbolju šansu propustili su u završnici prvog poluvremena, i to posle greške odbrane Parnog valjka. Konačan rezultat postavio je Nikola Terzić u 90. minutu.

Partizan će u narednom kolu dočekati ekipu Čukaričkog, ali ih pre toga očekuje susret u Ligi konferencija sa Kelnom u Beogradu.

Voždovac će u 15. kolu gostovati TSC-u u Bačkoj Topoli.

BONUS GALERIJA: Pogeldajte Partizan u Evroligi