ČUKA DOBRA SAMO 15 MINUTA: Holanđani lagano do plej-ofa (VIDEO)

11.08.2022. 20:54
FK Čukarički / Izvor: MN Press
Razlika je u klasi.

Fudbaleri Čukaričkog završili su učešće u Evropi za ovu godinu, oni su u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija eliminisani od holandskog Tventea ukupnim rezultatom 7:2, u revanšu u Enšedeu je bilo 4:1 za domaće.

PA I NIJE MNOGO: Evo koliko će mladi Jegor Prucev zarađivati u Crvenoj zvezdi

FILIP ZA FILIPA, SRBIN ZA SRBINA: Presudni uticaj za transfer Kostića u Juventus imao je - Đorđević

BAMBI PODSETIO NA NAJBOLJE DANE: Tošić brijiantnom asistencijom zasenio slavlje Bosanaca!

Nije moglo bolje da počne po ekipu Dušana Kerkeza, pošto su već u sedmom minutu došli do prednosti. Roganović je sjajno proigrao Adžića, koji je Unerstalu proturio loptu kroz noge i smanjio vođstvo Tventea na samo jedan gol razlike.

Odlična energija se videla u igri Beograđana, nastavili su sa napada, pretili su Badamosi, Ovusu, propustili su te izgledne prilike gosti i kazna je bila surova. U 17. minutu prekid za Holanđane, užasna reakcija Badamosija i lagani posao za Propera na drugoj stativi.

I to je nažalost bilo sve od srpskog predstavnika. Domaći su već do poluvremena preokrenuli rezultat, Vlap se samo poklonio posle centaršuta Roca.

U nastavku još dva gola u mreži Mićovića, pogađao je Colis dva puta, za na kraju ubedljivih 4:1. Tvente će u borbi za grupnu fazu Lige konferencija igrati protiv Fiorentine.

BONUS VIDEO: Pogledajte umeće Dilete Leote sa loptom