DESPOTOVIĆ SRUŠIO SPARTAK U MOSKVI: Srbin dvostruki strelac u pobedi svog Rubina (VIDEO)

28.02.2021. 15:17
Đorđe Despotović / Izvor: Profimedia
Đorđe briljirao u prestonici Rusije.

Fudbaleri Rubina savladali su moskovski Spartak kao gosti u 20. kolu Premijer lige Rusije sa 2:0 (0:0). Junak pobede ekipe iz Kazana bio je srpski reprezetativac Đorđe Despotović. Nekadašnji napadač Crvene zvezde postigao je oba pogotka u trijumfu svoje ekipe.

HAPPY HOUR JE STIGAO - POZOVI MERIDIAN AGENTA I OSVOJI BONUS

BIVŠI IGRAČ ZVEZDE SE NIJE SNAŠAO: Superligaš ima novog trenera!

AKO JE OVO HTEO ON JE BOLJI OD MESIJA: Neverovatan POGODAK fudbalera Nots Kauntija (VIDEO)

Atletiko posustaje, kao i Viljareal. Na Madrigalu Atletiko nije slavio od 2015. Dvojka se večeras (21.00) plaća sa 2,60, opcija je i tip 2-3 gola za 1,95. Pogledajte sve Mozzart kvote za meč Viljareal – Atletiko Madrid.

Despotović je načeo domaću ekipu u 53. minutu, pošto je naleteo na odbijenu loptu i poslao je u mrežu. Veliku pobedu Rubina je potvrdio tri minuta pre kraja, kada je idealno utrčao u prazan prostor i hirurški preciznim udarcem matirao golmana Spartaka. Ovo je deveti pogodak srpskog igrača u dosadašnjem delu sezone.

Rubin se nakon 20. kola nalazi na sedmoj poziciji sa 31. bodom, Spartak je četvrti sa četiri boda više.