DOBRE VESTI ZA ZVEZDU: I drugi rival crveno-belih u Evropi IZGUBIO u šampionatu

21.11.2021. 20:51
Dejan Stanković, FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Ovo nije bilo očekivano.

Lider danskog šampionata FK Mitjiland doživeo je drugi vezani poraz u domovini. U derbiju kola, neočekivano kao gost protiv njih je slavio Brondbii to  rezultatom 2:1.

ZVEZDAŠI PRESREĆNI: Među crveno-bele USKORO stiže pravi PROFESIONALAC

GOLČINA FILIPA KOSTIĆA: Neverovatan "FELŠ" šut sa preko 30 metara (VIDEO)

PRAVO NIOTKUDA: Mladen Krstajić ponovo postaje selektor reprezentacije

Fudbaleri Mitjilanda su poveli u 13. minutu i to sa bele tačke golom Evandera, ali je do odlaska na odmor Brondbi došao do preokreta uz dva gola Urea koji je mrežu domaćih tresao u 36, a zatim u 41 minutu.

Mitjiland sada na prvom mestu na tabeli ima 34 boda, Brondbi na četvrtom ima 27.

Naravno, ovo je zanimljivo ljubiteljima fudbala u Srbiji budući da se Mitjiland nalazi u istoj grupi Lige Evrope u kojoj je i FK Crvena zvezda.

I drugi tim iz te grupe Ludogorec je izgubio (više čitajte ovde), pa se postavlja pitanje da li su taktizirali zbog najvažnijih utakmica u Evropi ili su samo u lošoj formi.

Sve vesti o FK Crvena zvezda pročitajte ovde.