DUŠAN DOMINIRAO: Vlahović za 45 minuta brojao do SEDAM

25.07.2021. 20:26
Dušan Vlahović / Izvor: Profimedia
Fantastično.

Fenomenalni srpski napadač Dušan Vlahović postigao je čak sedam golova za jedno poluvreme u pobedi Fjorentine nad Folinjom u pripremnoj utakmici rezultatom 11:0.

MERIDIAN ZA SRBIJU! Stiže 100.000 RSD za svaku osvojenu medalju naših sportista

(SASTAVI) STANOJE PROMEŠAO KARTE: Partizan napada Vojvodinu sa velikim IZNENAĐENJEM na desnom beku

SKANDAL SE DANAS PONOVIO Sve isto kao sa Čavićem, slika NE LAŽE! A zlatna medalja - to je POSEBNA PRIČA

Vlahović je dominirao duelom protiv niželigaša. Još jednom je pokazao zavidan golgeterski kvalitet i na kraju postigao neverovatnih sedam golova. Sve u drugih 45 minuta, koliko je proveo na terenu.

Za samo dva minuta nastavka 21-godišnji Beograđanin je postigao dva gola, zatim još jedan u 55., pa u 68., 71., 78. i zatim u 80. minutu, čime je zaokružio izdanje koje će se pamtiti.