ZVEZDAŠI SLAVE GLAVU PAVKOVA: Prvo on, pa ISKUPLJENJE DRAGOVIĆA! Preokret u OSAM MINUTA (VIDEO)

07.11.2021. 18:09
Golovi / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Naša CZV
Sve se obrnulo.

FK Crvena zvezda u 16. kolu Superlige Srbije igra protiv Vojvodine meč u Novom Sadu.

OBISTINILE SE SPEKULACIJE: Ševčenko novi trener Đenove

RAZGOVOR KOJI JE SVE PROMENIO: Piksi OTKRIO šta je REKAO Mitroviću!

ODMAH ZAIGRALI BOLJE: Evo kako je trener Midtjilanda psovkama motivisao igrače da pobede Zvezdu (VIDEO)

Posle pola časa igre Vojvođani su stigli do prednosti. Strelac za Staru damu bio je Mirko Topić. Mladi vezista je precizno gađao sa 7-8 metara i uz pomoć Dragovića zatresao mrežu Borjana. Vojvodina je povela 1:0, taj gol pogledajte OVDE.

U 53. minutu Milan Pavkov je izjednačio rezultat. Centrirao mu je mladi Stanić, a on se u svom stilu snašao u šesnaestercu i glavom savladao golmana domaćih. Izjednačila je Zvezda na 1:1.

U 61. minutu - preokret. Aleksandar Dragović je bio najsnalažljiviji nakon centaršuta Kataija i spuštanja Sekua Sanoga. Zvezda je povela 2:1.

Uživo prenos meča FK Vojvodina - FK Crvena zvezda možete pratiti OVDE.