MOĆNA SRBIJA: Sedam komada u mreži Amerikanaca za prolaz dalje

20.09.2021. 20:36
Srbija futsal / Izvor:
Futsaleri su u osmini finala.

Srbija je slavila u meču trećeg kola Svetskog prvenstva u futsalu protiv SAD 7:0 i plasirala se u osminu finala. Golove su postigli Rakić,Tomić x2,Petrov, Milosavljević, Lazarević, Radovanović. Srbiji je na ovom meču trebala pobeda od najmanje dva gola razlike za prolaz u nokaut fazu.

PREGOVORI SU U TOKU: Za vikend postigao prvenac u Seriji A, a USKORO će zaigrati za SRBIJU

NEMA FUDBALA: Odložene dve utakmice Superlige

POSLE ČITAVE DECENIJE: Rajevac ponovo selektor Gane

Naši momci su već u prvom poluvremenu stekli prednost od četiri gola. Prvi gol je pao u šestom minutu meča, Jovan Lazarević oduzeo loptu i asistirao Rakiću, koji je bio neumoljiv. Dragan Tomić je postigao drugi i treći gol. A četvrti gol je delo Strahinje Petrova.

U drugom poluvremenu je uspela reprezentacija Srbije da postigne još golova. U 32. minutu gol je postigao Lazar Milosavljević posle greške Amerikanaca, u istom minutu još jedan gol za Srbiju, strelac je Lazarević. Postigli su naši igrači i sedmi gol, strelac je bio Radovanović.

U osmini finala ćemo igrati protiv Portugala.