GOLD KUP: Haiti iz dvojke u keca, Kostarika IZDOMINIRALA (VIDEO)

17.06.2019. 09:38
Brajan Ovijedo / Izvor: Profimedia
Bilo je veoma uzbudljivo.

Odigrane su utakmice u okviru grupe B Gold Kupa u kojima su reprezentacije Haitija i Kostarike zabeležile startne pobede na turniru. Haiti je preokrenuo rezultat protiv Bermudskih Ostrva i slavio sa 2:1 (0:1), dok je Kostarika deklasirala Nikaragvu sa 4:0 (3:0).

MILOJEVIĆ PRESEKAO: Ovi fudbaleri NE PUTUJU u Austriju!

PRESTANI DA ZAVAĐAŠ DVA OKA U GLAVI: Binić uputio BRUTALNU poruku Savićeviću koja je ZATRESLA region

NOVI OTKAZ U HUMSKOJ: Savo PRECRTAO vezistu!

Leverok je doveo Bermude u vođstvo u nadoknadi prvog dela, ali je Pjero bio dvostruki strelac za Haiti postigavši pogotke u 58. i 66. minutu.

Kostarika je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu. Brajan Ovijedo je postigao prvi gol u 7. minutu, dok je Borges u 19. povisio na 2:0. U 45. minutu Agilar je postigao treći pogodak za Kostariku, dok je ubedljivu pobedu potvrdio Kruz, 15-ak minuta pre kraja meča.

Gold Kup se nastavlja u noći između ponedeljka i utorka kada se igraju mečevi grupe C. Kurakao od jedan čas posle ponoći igra protiv Salvadora, dok Jamajka dočekuje Honduras, dva sata kasnije.

Pogledajte kako izgleda Kristina Janjić, suprzga reprezentativca Srbije Aleksandra Mitrovića