GROBARI MOGU DA ODAHNU: Urošević i Rikardo vode Partizan u Ligu konferencija (VIDEO)

25.08.2022. 21:51
FK Partizan / Izvor:
Ipak, čak dva gola primljenja od Maltežana.

Fudbaleri Partizana postigli su još dva pogotka u drugom poluvremenu na gostovanju Hamrun Spartansu (3:2) i sada imaju prednost od četiri gola u ukupnom skoru i veoma su blizu plasmana u grupnu fazu Lige konferencija.

RASPUCANO NA MALTI: Prša doveo Hamrun u vođstvo, ipak Partizan ima rasnog strelca (VIDEO)

MALER ZA ILIĆA: CSKA nije izdržao, Birmančević strelac za Malme (VIDEO)

BURNA UVERTIRA DERBIJA: Partizan tražio pomeranje derbija, Zvezda nije prihvatila

Strelac drugog gola za tim Gordana Petrića je Slobodan Urošević u 72. minutu. Izvrsno je levi bek crno-belih probio po levoj strani, ušao u sredinu i desnom, slabijom, nogom pogodio dalji ugao.

Posle gola popularnog Čakija videli smo još dva pogotka. Prvo je Rikardo pogodio za crno-bele, a potom je i Vinisijus smanjio rezultat sa bele tačke. Penal je dosuđen zbog igranja rukom Belića.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

BONUS VIDEO: Pogledajte scenu sa svadbe Ane Dabović