GROBARI, OBRATITE PAŽNJU: Igrali su Konahs Ki i Kilmarnok, a OVO je rezultat

11.07.2019. 21:52
Liga Evrope / Izvor: MN Press
Jasno je ko je bliži dvomeču sa Partizanom.

Fudbaleri Kilmarnoka savladali su posle preokreta Konahs Ki u gostima rezultatom 2:1 u prvoj utakmici na startu kvalifikacija za Ligu Evrope. Pobednik dvomeča između Velšana i Škota će u drugom kolu igrati protiv Partizana, a jasno je da je posle duela u Velsu Kilmarnok bliži obračunu sa Parnim valjkom.

LIGA EVROPE: Radnički se loše proveo na Baltiku! Nišlije u revanšu jure dva gola zaostatka (VIDEO)

BANJALUKOM SE ORILO KOSOVO JE SRBIJA: Slovački navijači oduševili sve, a Radnik SLAVIO (VIDEO)

KRV NA SVE STRANE: Huligani se MAKLJALI i LOMILI sve pred sobom (VIDEO)

Potpunu dominaciju i terensku utakmicu tokom celog meča imala je ekipa Kilmarnoka, ali je bez obzira na to prvi do gola došao Konahs Ki. Velšani su poveli u 75. minutu utakmice autogolom levog beka gostiju Grega Tejlora.

Ipak, kada je delovalo da će domaći tim slaviti pred svojim navijačima usledio je hladan tuš. Prvo je glavni arbitar Erik Lambrehts iz Belgije dosudio jedanaesterac za goste u 82. minutu, a siguran sa bele tačke bio je Imon Brofi. Međutim, ni tu nije bio kraj mukama domaćina koji su u 92. minutu primili još jedan pogodak. Taj gol postigao je štoper gostiju Stjuart Findlej i tako je postavio konačan rezultat.

Pogledajte kako izgleda Jolanda De Rienko, vatrena navijačica Napolija.