HOLANDIJA SAMO O TOME PRIČA: Hrvatski Mesi razlupao kuhinju na stadionu (VIDEO)

23.02.2020. 19:25
Alen Halilović / Izvor: Profimedia
Situacija koja nikog nije ostavila ravnodušnog.

Hrvatski fudbaler Alen Halilović je svojevremeno uz veliku pompu stigao u HSV iz Barselone za 5 miliona evra. Dobio je i nadimak "Mali Mesi", ali nije se snašao, pa se zatim nije proslavio ni u Las Palmasu i Milanu, pa ni u Standardu iz Liježa gde je slabo dobijao šansu, a prošlog leta Rosoneri su ga poslali na novu pozajmicu u redove holandskog Herenvena.

RODIĆ SIJA OD SREĆE ZBOG JUBILEJA: Dolazak na Marakanu bio je potez karijere

NEĆETE VEROVATI: Vrede 75 miliona evra, a igraju TREĆU ligu! (VIDEO)

STANKOVIĆ PRESREĆAN: Uskoro novi POTPIS na Marakani

Konačno je sinoć uradio nešto da se o tome priča u celom svetu. Dao je gol u 78. minutu za remi 2:2 njegovog Herenvena u meču protiv Haga, mada se pominje samo njegov potez pet minuta ranije.

Naime, on je izveo neverovatan šut, raspalio ka golu protivnika, ali umesto okvira pogodio je kuhinju koja je smeštena iza gola. razlupao je inventar, a prodavačica je ostal u čudu.

Sada barem svi pričaju o njemu, znaju da nije batalio fudbal. I loša reklama je reklama.

Pogledajte kako izgleda Rakel Jakob, devojka golmana Žozea Saa.