I PAZARCI JAČI OD PRVOLIGAŠA: Traktoristima treba čudo za Superligu

25.05.2022. 21:19
FK Novi Pazar / Izvor: MN Press
Za klasu iznad.

Fudbaleri Novog Pazara slavili su protiv IMT (1:3) u prvom meču baraža za ulazak u Superligu

LALAT NA KORAK OD OPSTANKA: Pančevci u nokdaunu, Radnički protutnjao Smederevom

OVO ZANIMA SVE DELIJE: Terzić "završio priču" oko dolaska Dzjube u Zvezdu

TERZIĆ ODUŠEVLJEN: Bićemo jači nego ikad!

Već u šestom minutu su gosti došli do prednosti, Mustafa je sa leve strane ušao u kazneni prostor gde je zaustavljen, lopta se odbila do Lončara koji je sa leve strane centrirao za Čečarića, a ovaj preciznim udarcem glavom sa desetak metara pogađa mrežu

Domaći su poravnali preko Lučića u 39. minutu

Ali, pred sam kraj poluvremena, Rubežić je vratio vođstvo Pazarcima posle kornera Mujezinovića.

U nastavku još jedan gol gostiju, postigao ga je Bojica Nikčević posle kontranapada u 70. minutu i do kraja meča ekipa Tomislava Sivića je rutinski zadržala dva gola prednosti.

Meč je odigran na stadionu Čukaričkog, dok se revanš igra u nedelju u Novom Pazaru.