IGRAČ UTAKMICE: Đorđe Despotović spasio Rubin! (VIDEO)

30.08.2020. 19:55
Sjajna utakmica srpskog napadača.

Srpski napadač Đorđe Despotović postigao je dva gola u remiju Rubina i Tambova (2:2) u utakmici šestog kola ruske Premijer lige.

HAOTIČNO U NOVOM SADU: Potukli se Suma i Drinčić, Gvinejac isključen (VIDEO)

GRME SA KLUPE NOVOSAĐANA: Da li je bio PENAL za Vošu protiv Partizana? Procenite sami de li je bilo KONTAKTA (FOTO)

GOLČINA SADIKA: Vidite Partizanov vodeći gol protiv Voše! Pravo u ĆOŠAK, sa mnogo OSEĆAJA (VIDEO)

Despotović je bio strelac u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena (45+3) i u 90. minutu.

Golove za Tambov postigli su Aleksander Karapetjan u 15 minutu i Pavel Karasev u 84.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde pokazuje da se nalazi u sjajnoj formi i opravdava poziv selektora Ljubiše Tumbakovića.