HAOS NA ZVEZDINOM MEČU: Igrač NOKAUTIRAO protivnika, nastala OPŠTA TUČA (VIDEO)

15.03.2023. 15:44
Fk / Izvor: Foto: InstagramPrintscreen/fkjedinstvogos
Skandal o kom se priča...

Utakmica na otvaranju prolećnog dela sezone u takmičenjima nižeg ranga, u Gospođincima, u kojoj je ekipa Jedinstva savladala Crvenu zvezdu (NS) sa 4:1, ostala je u senci skandala na terenu, koji je izazvao fudbaler gostiju Mirsad Hajrizi.

(SASTAVI) ZVEZDA U SREMSKOJ MITROVICI: Milojević dosta kombinovao na mestu Partizanovog posrnuća

IO FSS DONEO ODLUKE: Nedimović menja Džajića u odsustvu, Šurbatović ostaje generalni sekretar

POTPISAO KRSTOVIĆ: Spreman za Ligu šampiona

Naime, Hjrizi je nokautirao Jovanovića posle duela na polovini Novosađana. Nakon toga je nastala opšta tuča i utakmica, a prekid je trajao deset minuta. Zbog skandala je sudija Кizić pokazao crvene kartone vinovniku tuče i Mladenu Tepiću, iz redova domaćina, piše Dnevnik.

Jedinstvo je povelo već u drugom minutu, kada je na asistenciju Marka Večanskog Rankovpotigao gol glavom. Već u šestom minutu Večanski je duplirao prednost.

U 20. minutu je golman Popin u šenaestercu oborio Rankova, zbog čega je zaradio drugi žuti karton, a Jovanović je bio precizan sa bele tačke Jovanović.

Autogol Bubnjevića je goneo gostima jedini gol, a tačku je na meč stavio I nadoknadi vremena Stančić.

BONUS GALERIJA:Pogledajte kako izgleda Jasmina Aleksandrov, bivša košarkašica i supruga Nemanje Aleksandrova