SRBI NASTAVLJAJU DA REŠETAJU: Jović ŠOKIRAO Gelzenkirhen u 98. minutu, Milivojević DONEO pobedu Palasu (VIDEO)

06.04.2019. 18:44
Luka Jović / Izvor: Profimedia
Borba za Ligu šampiona.

Fudbaleri Ajntrahta slavili su na gostovanju u Gelzenkirhenu protiv Šalkea rezultatom 2:1, a odlučujući pogodak postigao je Luka Jović u 98. minutu.

PRELOMIO: Lotar Mateus doneo važnu ODLUKU! (FOTO)

SJAJNE VESTI: Čim je IZAŠAO iz bolnice, Pele URNEBESNOM izjavom nasmejao ceo sVET (FOTO)

PAVKOV SUROVO ISKREN: Otkrio za ŠTA bi menjao pobedu i golove protiv Liverpula

Klub iz Frankfurta je poveo u 13. minutu golom hrvata Rebića, na asistenciju Filipa Kostića, a poravnao je Serdar u 21.

U urnebesnoj završnici meča 28. kola Bundeslige dosuđen je penal za Ajntraht posle igranja rukom u kaznenom prostoru domaćih, a siguran realizator bio je srpski reprezentativac koji je zakucao loptu u mrežu.

Ajntraht se nalazi na četvrtoj poziciji nemačkog šampionata, sada ima pet bodova viška od Borusije koja sutra u Mehengladbahu dočekuje Verder.

EFENBERG KRITIKOVAO BAJERN: Uskoro će vozač autobusa zarađivati PET miliona evra! (FOTO)

TADIĆ VLADA HOLANDIJOM: Igra u životnoj formi, stiglo OGROMNO priznanje (FOTO)

FULAM PRODAJE MITROVIĆA: Seli se sa Ostrva, evo gde srpski reprezentativac nastavlja karijeru (FOTO)

Kristal Palas je ostvario minimalan trijumf na "Sent Džejms Parku" a jedini gol na susretu, takođe iz jedanaesterca postigao je Luka Milivojević, kome je to 11. put da se upisao u listu strelaca ove sezone.

Pogledajte kako izgleda Marija Pogrebnjak, supruga ruskog fudbalera Pavela Pogrebnjaka.