KAKO ĆE VEČITI PROKOMENTARISATI OVO: Nećete VEROVATI šta se desilo Mažiću! Ludnica u NADOKNADI... (VIDEO)

12.05.2019. 19:41
Milorad Mažić / Izvor: Foto: Printscreen/Youtube/SinoSports
Srpski sudija doživeo neprijatnost.

Meč između Šangaj SIPG i Šandong Lunenga, obeležilo mnoštvo zanimljivih momenata, kao i srpski sudija Milorad Mažić. On je dosudio penal za domaću ekipu, golman je bio razočaran zbog ove odluke, pa je iz protesta branio penal bez rukavica. Takođe, srpski sudija je poništio i gol u prvom minutu posle asistencije VAR tehnologije, međutim, sitiacija je bila jasna kada se pogleda snimak.

SKANDAL U ŠVAJCARSKOJ: Velikan ispao posle 70 godina, navijači ULETELI na teren i poskidali igrače (FOTO)

LUDOVAO: Hiljade navijača ispod balkona, a onda je Tadić počeo da se skida (VIDEO)

TADIĆ VODI AJAKS KA TITULI: Dva gola i asistencija srpskog mađioničara! Kiks PSV-a (VIDEO)

Šangaj je na kraju slavio sa 2:1, a konačan preokret dogodio se posle mnogo uzbuđenja u završnici, u 11. minutu sudijske nadoknade!

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga Pitera Krauča.