A KO BI DRUGI MOGAO? Tadić asistent u kiksu Ajaksa (VIDEO)

01.10.2022. 22:28
Dušan Tadić / Izvor: Profimedia
Ponovo briljira

Fudbaleri Ajaksa remizirali su 1:1 na svom terenu protiv autsajdera Go Ahed Iglsa, a kapiten Srbije Dušan Tadić upisao je novu asistenciju.

NAJVERNIJA PODRŠKA SRPSKOM SPORTU STIŽE SA ADRESE MOZZARTA: KK Partizan od danas KK Partizan Mozzart Bet

SREĆNI TATA: Aleksandar Mitrović po treći put postao otac

Kopljanici su tako propustili priliku da se vrate na lidersko mesto prvenstvene tabele, koje im je preoteo AZ Alkamar.

Sve je dobro izgledalo za domaćina nakon prvih 45 minuta igre. Poveo je Ajaks na isteku prvog dela pogotkom Devija Klasena na asistenciju našeg Dušana Tadića.

Ajaks je imao potpunu dominaciju i u nastavku utakmice, ali su domaći propustili nekoliko dobrih prilika da postignu drugi gol i tako pobede.

Kazna za promašaje je usledila u 78. minutu, tada je Go Ahed Igls iskoristio svoju prvu priliku na meču i golom Islanđanina Viluma Tora Vilumsona stigao do velikog boda.