KOSANOVIĆ: Ostaje žal što nismo dali drugi gol

16.02.2020. 22:11
Milorad Kosanović / Izvor: MN Press
Spartak i Radnički remizirali u Subotici.

Fudbaleri Radničkog gostovali su subotičkom SPartaku i odigrali nerešeno 1:1 u poslednjem meču 21. kola Superlige Srbije, a trener Nišlija Milorad Kosanović bio je zadovoljan rezultatom.

HOROR: Bivšeg igrača Zvezde doktori jedva povratili, preživeo nokaut (VIDEO)

U ZLATANOVOM STILU: Savićevićeva MAJSTORIJA rešila pitanje pobednika (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE: Spartak i Radnički remizirali!

- Sve u svemu, remi je korektan rezultat za nas na teškom gostovanju u Subotici. Ipak, ostaje žal što nismo dali taj drugi gol. Nemamo mi mnogo vremena da ovo analiziramo. Uzeli smo bod, za vikend nam dolazi Čukarički i to je meč koji mi prosto moramo da dobijemo ako želimo da ostvarimo naš cilj. Ostaje nam da se dobro spremimo i taj duel dočekamo u najboljem mogućem svetlu - rekao je Kosanović.

Bila je ovo prva utakmica oba tima posle zimske pauze, a Kosanović ističe da su njegovi igrači veći deo utakmice imali pod svojom kontrolom.

- Bila je ovo odlična utakmica u kojoj su se nadmetala dva raspoložena tima. Mi smo veliki deo utakmice imali pod kontrolom. Primili smo gol bukvalno ni iz čega. Napadali smo i dozvolili da im jedna dubinska lopta otvori kontranapad posle kog smo izvadili loptu iz mreže. To je sve što su oni imali u prvom poluvremenu. Mi smo potom uspeli da se nametnemo igrom i da izjednačimo. U drugom poluvremenu smo igrali dobro, imali smo dosta mogućnosti da postignemo taj drugi gol koji bi verovatno značio i pobedu, ali smo napravili nekoliko greški u zadnjem pasu i to nas je koštalo dva boda. Imali su i oni u poslednjih 10 minuta dve šanse posle prekida, ali smo uspeli da se odbranimo - zaključio je Kosanović.