KOSANOVIĆEV ŠOU POSLE MEČA: Trener Napretka OPLEO po sudijama posle pobede nad Partizanom (VIDEO)

31.03.2019. 19:13
Milorad Kosanović / Izvor: Foto: FK Partizan
Bez dlake na jeziku.

Fudbaleri Napretka savladali su Partizan u okviru 28. kola Superlige Srbije, a posle meča je bez obzira na pobedu trener Kruševljana Milorad Kosanović bio jako ljut na sudije zbog poništenog gola njegovoj ekipi.

SUPERLIGA: Partizan poražen u Kruševcu na debiju Sava Miloševića (VIDEO)

PARTIZAN POKLEKAO U KRUŠEVCU: Evo šta je Milošević rekao posle neuspešnog debija (VIDEO)

NAPRETKU PONIŠTEN GOL: Kruševljani vode na startu meča, a moglo je biti i 2:0 (VIDEO)

Napredak je poveo u 18. minutu, a samo pet minuta kasnije Čarapanima je poništen gol zbog ofsajda.

- Raduje me što smo dobili vremena da radimo ozbiljnije. Odigrali smo prvi deo jako dobro, mogli smo da damo i drugi gol, imali smo ga, ali sudije stalno greše i kao da to rade namerno. Teško je igrati protiv favorita. Otišao sam sa terena da ne bih vikao, jer samo mene kažnjavaju u ovoj državi. Udarali su me po džepu kao da radim u Bundesligi - rekao je revoltirani Kosanović po završetku utakmice.

NESPORTSKI GEST DŽEJMSA HARDENA: Pogodio trojku, pa PRETIO Bogdanu! (VIDEO)

OGLASIO SE BITADZE: Košarkaš Budućnosti OTKRIO razloge prelaska u redove Podgoričana (FOTO)

TONI NADAL NEMA POVERENJA U NOVAKA: Evo zbog čega Španac sumnja u srpskog tenisera (FOTO)

Da li je bilo nedozvoljene pozicije procenite sami.

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Jovana Brakočević.