KOSANOVIĆU PUKAO FILM: Napustio teren pre kraja prvog poluvremena (VIDEO)

26.08.2018. 08:37
Milorad Kosanović / Izvor: Foto: printscreen/Youtube
Buran meč u Nišu završen bez pobednika.

Izuzetno buran meč viđen je na Čairu između Radničkog i Napretka, koji je završen rezultatom 3:3. Bilo je na ovoj utakmici svega - čak šest golova, preokreta, isključenja ali i detalja koji nemaju veze sa fudbalom i koji su pokvarili sportsku predstavu

BURA U NAJAVI: Zvezda želi istog igrača kao Partizan (FOTO)

Nikola Žigić danas izgleda NEVEROVATNO! Ali NEVEROVATNO! Pamtimo ga po kratkoj kosi i osmehu, a sada... (FOTO)

Sudija Dragan Čolović potrudio se da bude u glavnoj ulozi, pošto je sudio dva izuzetno sumnjiva penala za Radnički.

Nakon što je Napredak poveo golom Regisa u 29. minutu, Stanisavljević je sa bele tačke poravnao rezultat u 44. minutu.

Neposredno pre izvođenja penala klupu je iz revolta napustio trener Napretka Milorad Kosanović, koji je odšetao preko čitavog terena i izašao pre nego što je završeno prvo poluvreme.

Sudija mu nije dozvolio da se vrati na klupu na startu drugog poluvremena, pa je Napredak morao bez svog trenera u nastavku meča.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.