KUP KONFEDERACIJA: Sombrerosi ŠOKIRALI šampiona Evrope u poslednjim sekundama (VIDEO)

18.06.2017. 19:06
Kup konfederacija / Izvor: Reuters
Meksiko i Portugalija odigrali sjajan meč u Kazanju.

Fudbaleri Portugala i Meksika odigrali su u Kazanju nerešeno 2:2 u dramatičnoj utakmici grupe A Kupa konfederacija. Portugal je imao vođstvo do poslednjeg minuta, kada je Ektor Moreno šokirao šampiona Evrope pogotkom glavom posle velike gužve u kaznenom prostoru.

NA PRAGU PRVOG POJAČANJA: Iskusni španski fudbaler prelazi na Meacu? (FOTO)

MILOJEVIĆ UVEO PROMENE NA TRENINGU: Novi trener želi NEŠTO drugačije (FOTO)

Defanzivac Meksika iskoristio je sjajan centaršut Džonatana Dos Santosa iz kornera, u skoku nadvisio Žozea Fontea i doneo veliko slavlje svojoj ekipi.

Prethodno je Rikardo Kvarežma pogodio za vođstvo Portugala, Havijer Ernandes je izjednačio u finišu poluvremena, a Sedrik Soareš nekoliko minuta pre Morena, činilo se, savladao golmana Giljerma Očou za trijumf.

Ipak, tako nije mislio Moreno čijem golu su se najviše obradovali fudbaleri Rusije jer su usamljeni na čelu tabele grupe A sa tri boda, dva više od današnjih rivala.

PRVI ISPIT ZA CRNO-BELE: Đukić se na PREMIJERI odlučio za OVAJ tim (SASTAVI)