KVALIFIKACIJE ZA MUNDIJAL: Ronaldo ZGROMIO Luksemburg! Poraz takozvanog Kosova

12.10.2021. 22:54
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
Mnogo je još nepoznanica.

Fudbaleri Srbije su pobedili Azerbejdžan sa 3:1 u kvalifikacijama za Katar, ali nisu se približili Portugaliji koja je sa 5:0 na svom terenu savladala Luksemburg.

VLAHOVIĆ BOGA NE MOLI: Strahovit šut Lazovića, a onda VANSERIJSKI izbegava ofsajd Dušan i Srbija vodi (VIDEO)

JEDAN JE TADIĆ: Ušao s klupe, uneo sigurnost, a onda i - POGODAK! Uvek virtuoz (VIDEO)

SRPSKI ZET UZ ORLOVE: Švajni navija za Vlahovića, Sergeja i ekipu! Suprug Ane Ivanović ODUŠEVIO (FOTO)

Junak pobede Portugala je bio Ronaldo koji je tri puta pogađao mrežu. Prva dva je postigao iz penala (8. i 13. minut), a zatim je posle golova Bruna Fernandeša i Žoao Palinja postavio konačan rezultat u 87. minutu.

Englezi su protiv Mađara dominirali, ali su i razočarali, jer su uzeli samo bod. Mađari su poveli iz penala koji je slučajno napravio Luk Šo, a precizan sa 11 metara bio je Salai. Englezi su izjednačili u 37. minutu kada je Stouns bio na mestu posle prekida. Ovaj remi ne boli mnogo Engleze koji su ostali lideri na tabeli sa 20 bodova.

Takozvano Kosovo je izgubilo od Gruzije na svom terenu rezultatom 1:2 i sada su preuzeli poslednje mesto u grupi..

Utakmica u Tirani između Albanije i Poljske prekinuta je u 78. minutu zbog nesportskog ponašanja domaćih navijača, posle vodećeg gola gostiju. Meč je posle pauze nastavljen, ali golova više nije bilo. Ovo je važno za Poljake koju su sada "preskočili" Albaniju u borbi za drugo mesto i odlazak u baraž.

Ostalo je još malo da se igra u kvalifikacijama, ali još ima dosta nepoznanica.