LA LIGA: Het-trik Kristijana Ronalda pred meč protiv Svetaca (VIDEO)

10.02.2018. 22:56
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
Portugalac u formi.

Kristijano Ronaldo je postigao het-trik u pobedi Reala 5:2 protiv imenjaka iz Sosijedada. Portugalac se raspucao u najboljem mogućem trenutku, samo četiri dana pred prvi meč osmine finala u kom će Real u sredu ugostiti PSŽ. I Realov gradski rival Atletiko je pobedio, minimalno, na gostovanju u Malagi, i to golom u  1. minutu.

KAKO IH NIJE SRAMOTA? Imaju 16 bodova prednosti, a ŽALE se zbog lošeg SUĐENJA (FOTO)

ŠMEKERSKI: Jovetić DVOSTRUKI strelac za Monako (VIDEO)

POSLE POBEDE NAD TROICKIM: Vavrinka doživeo jednu od NAJVEĆIH BLAMAŽA u karijeri (FOTO)

Izabranici Zinedina Zidana su uspeli da se podignu posle sramotnih 2:2 na gostovanju Levanteu, odigrali su odlično u napadu, , a a posle kiksa Viljareala kod kuće protiv Alavesa, Real je praktično obezbedio plasman u Ligu šampiona.

NOVI POGODAK: Ninković u GOLGETERSKOJ seriji (VIDEO)

Golom Antoana Grizmana u 1. minutu Atletiko je slavio u Malagi i tako sačuvao teoretske šanse da se uključi u trku za titulu sa Barselonom.

BIVŠI IGRAČ PARTIZANA VERUJE U CRVENO-BELE: Zvezda može da IZBACI CSKA (FOTO)