SEVALI EVROGOLOVI: Pogba pokvario Ronaldovu žurku pred Vidićem, pogodak Tadića za istoriju! (VIDEO)

07.11.2018. 22:53 23:05
Huan Mata i Nemanja Matić / Izvor: Reuters
Odigrani mečevi četvrtog kola Lige šampiona.

Prvi gol u Ligi šampiona u dresu Juventusa Kristijano Ronaldo je postigao protiv bivšeg kluba Mančester junajteda, ali je žurku Portuglacu pokvario Pol Pogba. Francuz je uz pomoć defanzivca "stare dame" Sandra utišao Torino i navijače nekadašnjeg kluba pogotkom u 89. minutu za pobedu! Engleski velikan je slavio u Italiji sa 2:1 zahvaljujući preokretu u poslednjih pet minuta, pošto je prethodno Huan Mata golom iz slobodnog udarca u 86. minutu neutralisao pogodak najboljeg fudbalera sveta.

Meč u Torinu je gledao i legendarni štoper "crvenih đavola" Nremanja Vidić, koji je mogao da napusti stadion u dobrom raspoloženju, kao i vezista gostiju Nemanja Matić koji je posle afere "makov cvet" proveo svih 90 minuta u igri i imao važnu ulogu u gostujućoj ekipi.

MOHAMED SALAH - VELIKI GOSPODIN: Ono ŠTO je uradio posle meča sa Zvezdom, ZASENIĆE sve! (FOTO)

PROKLJUČALA CRVENO-BELA KRV: Novakova poruka fudbalerima Zvezde odjekuje Marakanom! (FOTO)

Dušan Tadić je nastavio da pruža sjajne partije za Ajaks. Reprezentativac Srbije je postigao gol protiv Benfike u 61. minutu i "konjanike" ostavio na dobrom putu za plasman u nokaut fazu zahvaljujući remiju u Lisabonu (1:1).

Tadićev pogodak je bio jubilarni 100. koji su srpski fudbaleri postigli u Ligi šampiona, pa je napadač holandskog velikana tako ušao u istoriju.

Real Madrid je protutnjao kroz Češku i savladao Viktoriju Plzenj sa 5:0. Gosti su rešili pitanje pobednika u prvom delu igre, kada se mreža domaćina tresla četiri puta. Ubedljiv je bio i Mančester siti koji je demolirao Šahtjor sa 6:0.