LISICE KRUNISALE NOVOG ŠAMPIONA: Mančester siti i zvanično osvojio Premijer ligu

11.05.2021. 21:18
FK Lester / Izvor: Reuters
Crveni đavoli iznenađeni na svom Old Trafordu.

Mančester siti je šampion Engleske!

Građani su titulu matematički potvrdili zahvaljujući pobedi Lestera na gostovanju Mančester junajtedu u meču 36. kola Premijer lige. Lisice su slavile rezultatom 2:1.

STANKOVIĆ GLEDAO STANKOVIĆA: Srbija ubedljiva protiv Bugarske, trener Zvezde podržao sina (FOTO)

MANE RAZOČARAN: Gore od ovoga nije moglo (FOTO)

GOTOVO JE: Posle pretnji SMRĆU, bivši igrač Zvezde odlučio da NAPUSTI klub!

Već u desetom minutu poveo je Lester golom 19-godišnjeg Luka Tomasa, ali je samo pet minuta kasnije odgovorio Mejson Grinvud posle odlične solo akcije.

Lester je bio aktivniji i uputio je ka De Heinom golu 12 udaraca, tri u okvir gola. Junajted je šutirao samo četiri puta, jedini udarac u okvir gola bio je gol Grinvuda.

Gosti su do pobede došli u 66. minutu golom defanzivca Čaglara Sojunčua.

Nakon 35 utakmica Junajted na drugom mestu na tabeli ima 70 bodova, Lester drži mesto niže, ima 66 bodova iz 36 odigranih mečeva.