PARNI VALJAK U DRUGOJ BRZINI: Partizan vodi na poluvremenu protiv Šahtjora (VIDEO)

03.02.2019. 15:30
FK Partizan / Izvor: MN Press
Odlična igra crno-belih.

Fudbaleri Partizana nalaze se u Turskoj, gde odrađuje završnu fazu priprema pred nastavak obaveza u domaćem šampionatu i Kupu Srbije. Posle poraza od Krakovije i Libereca, crno-beli su se u nedelju sastali sa ekipom Šahtjora iz Donjecka, a izabranici Zorana Mirkovića su odmah na startu utakmice i poveli... Crno-beli su do kraja prvog dela ponovo zatresli mrežu ukrajinske ekipe i tako udvostručili prednost.

BILO MI JE ZADOVOLJSTVO: Evo kako se Lazar Marković OPROSTIO od Liverpula (FOTO)

DA LI ĆE MU ISPUNITI ŽELJU? Ranijeri POSTAVIO težak ZADATAK Mitroviću (FOTO)

Napadač crno-belih Nemanja Nikolić iskoristio je jednu dubinsku loptu i u padu volejom pronašao put do mreže golmana Pjatova za vođstvo njegovog tima već u devetom minutu.

U 39. minut već je bilo 2:0, a strelac je bio vezista crno-belih, Aleksandar Šćekić! To je bio i konačan rezultat prvih 45 minuta.