Mesec dana kasnije Zvezdin defanzivac objasnio kako je promašio sjajnu šansu na Enfildu (VIDEO)

27.11.2018. 13:04
Srđan Babić / Izvor: Foto: Youtube Printscreen/The Best
Nije dobro reagovao u izglednoj poziciji.

Odbranu Crvene zvezde u odsustvu kapitena Vujadina Savića u Napulju će predvoditi Srđan Babić i Miloš Degenek. Babić je imao iskustvo igranja u Ligi šampiona, pošto je u Liverpulu proveo na terenu svih 90 minuta, dok je u Parizu odigrao drugo poluvreme.

PROMAŠAJI VEKA! Ovo su Zvezdina pojačanja koja su se OBRUKALA na Marakani! Nećete VEROVATI gde pojedinci danas IGRAJU! (FOTO)

ISPOVEST MARKA KEŠELJA: Igram godinu i po u Zvezdi, a ljudi su me na ulici pitali da li sam u penziji

Babićev prioritetni zadatak biće da sačuva svoju mrežu, ali i da iz prekida pokuša da ugrozi gol Napolija. Baš kao što je imao odličnu šansu u ranoj fazi duela sa Liverpulom, kada je na Enfildu bilo 0:0.

Babić je mesec dana posle utakmice u Engleskoj objasnio zbog čega nije najpreciznije reagovao u izglednoj šansi na čuvenom engleskom stadionu.

- Iznenadila me je tada lopta, Mane je spustio glavu i nisam očekivao da ću imati takvu šansu. Nisam mogao da reagujem, lopta me je samo pogodila u nogu. Ako bude slična prilika, verujem da ću postići gol – istakao je snažni defanzivac.

Utakmica između Napolija i Crvene zvezde je na programu u sredu od 21.00.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.