OPRAVDALI ULOGU FAVORITA: Čukarički se plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije

15.03.2023. 19:05
FK Čukarički / Izvor: MN Press
Pridružili se Crvenoj zvezdi.

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su kao gosti savladali prvoligaša Metalac u Gornjem Milanovcu. Utakmica na stadionu Metalca završena je rezultatom 0:2.

”NISAM ŽELEO DA OBORI REKORD”: Gvardiola OTKRIO zašto je sprečio Halanda u ispisivanju istorije!

MILOJEVIĆ PREUZEO ODGOVORNOST: "Ovo ide meni na dušu"

ULETEO NA TEREN I PREKINUO MEČ: Eraković ga uzeo i NA SVOJIM RUKAMA izneo napolje (VIDEO)

Gosti iz Beograda poveli su u 21. minutu golom 19-godišnjeg Mihajla Spasojevića nakon prodora i asistencije Đorđa Ivanovića.

Mladi Spasojević učestvovao je i kod drugog gola Brđana. Oboren je u šesnaestercu Metalaca, a penal je u 62. minutu realizovao Luka Adžić.

Čukarički se pridružio Crvenoj zvezdi, koja je nešto ranije pobedila kao gost Radnički u Sremskoj Mitrovici, kao i ekipama Radnika (Surdulica), TSC (Bačka Topola), Radničkog (Niš), Novog Pazara i Vojvodine (Novi Sad), koji su ranije izborili plasman među osam najboljih timova u najmasovnijem fudbalskom takmičenju.

Ostalo je da se odigrao još samo utakmica između Spartaka i Napretka. Taj meč na programu je od 19 časova u Subotici.