NOVI STAJLING, NOVI POGODAK: Jojićev stil podseća na '70-te, a gol je prava majstorija (VIDEO)

03.04.2021. 20:35
FK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli blizu novog trijumfa.

Fudbaleri Partizana praktično su rešili pitanje pobednika na početku drugog poluvremena. Nakon što je Suma "načeo" Metalac u 44. minutu, Parni valjak je u nastavku dodao gas.

LEGIJA U DERBIJU OVERAVA TITULU: Mladenović POSTIGAO prelep gol na samom startu (VIDEO)

ZVEZDA SPREMNA ZA VEČITI DERBI: Crveno-beli protutnjali Kruševcem, aktuelni šampion spakovao 4 komada

AJNTRAHT JURI KA LIGI ŠAMPIONA: Jović ZAPOČEO, Kostić ASISTIRAO za važan trijumf (VIDEO)

Igrao se 54. minut kada je iskusni vezista je ukrao loptu poslednjoj liniji gostujuće ekipe i sa distance, lepim udarcem, savladao Puletića.

Jojiću je ovo drugi pogodak u sezoni, a prvi sa novim stajlingom koji podseća na fudbalere iz davnih '70-tih godina prošlog veka. Neki bi rekli da Miloš sa svojim brkovima liči na legendarnog Gigu Moravca iz Boljeg života kojeg glumi Marko Nikolić.

Na 3:0 povisio je Lazar Marković posle lepog dodavanja Aleksandra Miljkovića u 58. minutu.