MITROVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA: Fulam stigao do nove pobede, Srbin upisao 13. gol u sezoni (VIDEO)

20.10.2021. 22:40
Aleksandar nema milosti.

Fulam je u meču 13. kola Čempionšipa pobedio Kardif sa 2:0 (0:0), a utakmicu na Krejven Kotidžu ponovo je obeležio sjajni Aleksandar Mitrović.

BORBA ZA LIGU ŠAMPIONA SE NASTAVLJA: Crvena zvezda dočekuje italijanski klub

PARTIZANOV SASTAV ZA GENT: Stanojević s povratnicima na Belgijance

LIGA ŠAMPIONA: Barsin minimalac, Okafor doneo radost Salcburgu

Posle veoma opreznog prvog poluvremena, Fulam je u nastavku susreta zaigrao prepoznatljivo. Kolibari su za samo šest minuta rešili pitanje pobednika.

Prvo je u 57. minutu Tom Kerni efektno savladao Aleksa Smitisa.

U 63. na scenu stupa najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije. Mitrogol je rutinski duplirao vođstvo londonske ekipe. Bio je to 13. pogodak u sezoni za fantastičnog golgetera.

Fulam je novim trijmfom u sezoni preuzeo drugo mesto od Vest Bromvič Albiona. Ekipa Marka Silve se sa 26 bodova nalazi na poziciji koja obazbeđuje direktan plasman u Premijer ligu Engleske.